Email Security na platformie XGen™

PROBLEM Z NIEROZWAŻNYM KLIKANIEM.
PROBLEM Z OPROGRAMOWANIEM RANSOMWARE.
PROBLEM Z OSZUSTAMI.

Czego dotyczy Twój problem?
Rozwiąż go za pomocą oprogramowania Email Security na platformie XGen™.

Kompleksowa ochrona poczty elektronicznej przed ukrytymi zagrożeniami

Zagrożenia ukryte w poczcie elektronicznej to główna metoda działania stosowana przez oprogramowanie ransomware, a także w ramach ukierunkowanych ataków i oszustw, takich jak włamania do poczty służbowej. Rozwiązanie Email Security na platformie XGen™ wykorzystuje w celu blokowania najbardziej ukrytych zagrożeń kombinację różnych generacji technik ochrony przed zagrożeniami, takich jak uczenie maszynowe, analiza w wirtualnym środowisku testowym (sandbox, „piaskownica”), systemy specjalistyczne i inne.

Podejrzane wiadomości są blokowane, zanim dotrą do firmy

Dowiedz się, dlaczego firma IDC uznała Trend Micro za lidera w raporcie MarketScape: Worldwide Email Security 2016 Vendor Assessment (Ogólnoświatowa ocena dostawców zabezpieczeń poczty elektronicznej za 2016 r.).

Wymienione firmy wykorzystują rozwiązanie Email Security na platformie XGen™ do ochrony swoich systemów pocztowych przed ukierunkowanymi atakami i zaawansowanymi zagrożeniami. Warto pójść w ich ślady.

Walki Group

„Najlepszy rodzaj zabezpieczeń nie utrudnia użytkownikom pracy i zapewnia, że nie dociera do nich żadne złośliwe oprogramowanie. To najlepszy wskaźnik wysokiego poziomu bezpieczeństwa”!

Jarkko Marjasalo,
Dyrektor ds. teleinformatyki

Tohoku Electrical Safety Inspection Association

„Dzięki integracji z usługą chmurową Office 365 firma Trend Micro oferuje nam wyjątkowo korzystne rozwiązanie”.

Hironori Araya,
Szef działu ds. PR i informacji

MEDHOST

„Od czasu wdrożenia rozwiązania firmy Trend Micro przetworzyliśmy ponad 5,2 mln wiadomości e-mail i zablokowaliśmy ponad 12 tys. ataków oprogramowania ransomware bez żadnych negatywnych skutków dla naszej sieci”.

William Crank,
Główny inspektor bezpieczeństwa teleinformatycznego, MEDHOST

Trend Micro zapewnia unikatową ochronę usługi Office 365.

Copyright © Trend Micro Incorporated. Wszelkie prawa zastrzeżone.