00:10
00:10

Coś więcej niż system zapobiegania włamaniom nowej generacji dzięki zabezpieczeniom XGen™ od firmy Trend Micro

Jeśli zamierzasz zastąpić system zapobiegania włamaniom od firmy IBM, poszukaj rozwiązania, które zapewni Ci lepszą ochronę, i partnera, który pomoże Ci z migracją teraz i w przyszłości.

Bardziej zaawansowana ochrona

Ponieważ system od firmy Trend Micro jest oparty na platformie XGen™, zabezpiecza przed wszelkimi znanymi, nieznanymi oraz nieujawnionymi zagrożeniami.

Wdrożenie programu Zero Day Initiative umożliwiło ujawnienie w samym tylko 2016 roku ponad 50% luk, co przyczyniło się do szybszego reagowania na zagrożenia.

System wykrywa i eliminuje zagrożenia dzięki wiedzy kontekstowej, uczeniu maszynowemu i niestandardowemu środowisku testowemu (piaskownicom).

Wykrywa i blokuje także ruch poprzeczny zagrożeń, który może omijać istniejące zabezpieczenia obwodowe.

Większa wydajność i mniejsze wymagania sprzętowe

Kontrolowanie sieci z prędkością działania łączy sieciowych i bez wpływu na jej wydajność

Nawet 40 Gb/s przepustowości kontroli w obudowie 1U, które można ustawić w stos, by uzyskać 120 Gb/s przepustowości kontroli w obudowie 3U

Krótkie opóźnienia rzędu <40 mikrosekund

Płynniejsza migracja

Bezpłatna specjalistyczna obsługa ułatwia zastąpienie rozwiązań firmy IBM rozwiązaniami firmy Trend Micro, odciążając zespół po stronie klienta i zapewniając pomyślną migrację.

Specjalnie wyznaczony doradca techniczny stanowi zindywidualizowany punkt kontaktu i pozostaje do dyspozycji przez 3 miesiące, aby ułatwić migrację.

Jego opieka obejmuje do 80 godzin specjalistycznych usług, czyli praktycznie zdejmuje z klienta obowiązek przeprowadzenia najcięższych prac.

Już czas na coś więcej niż nowej generacji system zapobiegania włamaniom

— przeczytaj nasze porównanie produktów, aby przekonać się, jak Trend Micro może przeobrazić Twój system IPS nowej generacji od IBM dzięki zabezpieczeniom XGen™.

Wybierając system zapobiegania włamaniom nowej generacji od firmy Trend Micro, zaczynasz współpracę ze strategicznym dostawcą zabezpieczeń.

Zobacz, jak nasze podejście do optymalnej wydajności sieci i analizowania oraz aktualizowania zabezpieczeń wypada na tle rozwiązań Cisco.

Wydajność sieci
Analiza i rozwój zabezpieczeń

Chcesz więcej dowodów?

Przekonaj się, jak firma Trend Micro wypadła na tle innych dostawców uwzględnionych w raporcie 2017 NSS Labs Next-Generation Intrusion Prevention System (NGIPS) Comparative Report — Security Value Map (SVM).

Copyright © Trend Micro Incorporated. Wszelkie prawa zastrzeżone.