Trend Micro TippingPoint „Polecany” system zapobiegania włamaniom nowej generacji
według NSS Labs

Dowiedz się dlaczego

Udowodniona wydajność i niezawodność

Firma NSS Labs ostatnio poddała 9 systemów zapobiegania włamaniom nowej generacji (NGIPS) serii testów, które obejmowały mieszane rodzaje ruchu w świecie rzeczywistym oraz wiele różnych ataków typu exploit i ucieczek. Rozwiązanie Trend Micro™ TippingPoint® uzyskało status systemu "polecanego". Sprawdzony i niezawodny produkt marki Trend Micro po raz kolejny znalazł się w czołówce rozwiązań nowej generacji do zapobiegania włamaniom.

 

Aby dowiedzieć się więcej, pobierz wyniki testów przeprowadzonych przez firmę NSS Labs w 2017 roku w ramach analizy systemów NGIPS.

99,6% skuteczności zabezpieczeń

100% skuteczności zapobiegania ucieczkom

Brak wyników fałszywie pozytywnych

System Trend Micro TippingPoint na platformie XGen™ łączy w sobie technologie takie jak głęboka kontrola pakietów i ocena reputacji zagrożeń. Dzięki temu zapewnia organizacjom proaktywne podejście do ochrony, dużą dokładność, kompleksową wiedzę kontekstową, dogłębną analizę ruchu sieciowego, a także widoczność i sprawność niezbędną do pozostawania na bieżąco we współczesnym środowisku zabezpieczeń.

Przekonaj się, jak firma Trend Micro wypadła na tle 7 innych dostawców uwzględnionych w raporcie 2017 NSS Labs NGIPS Comparative Report — Security Value Map (SVM).

Copyright © 2018 Trend Micro Incorporated. Wszelkie prawa zastrzeżone.