Skip to content

Bezpieczeństwo klasy Enterprise: maksymalizacja walorów biznesowych

Trend Micro Enterprise Security

Zabezpiecz swoją firmę – od środowiska cloud po urządzenia przenośne – dzięki uniwersalnej i elastycznej ochronie przyspieszającej zwrot inwestycji Twojej firmy.

Znajdź odpowiednie rozwiązanie. 

Optymalna ochrona firmy w czasach, gdy wszystko szybko się zmienia

Świat zmienia się, a ochrona firm musi zostać dostosowana w taki sposób, aby stawić czoła nowym wyzwaniom. Firma Trend Micro oferuje zaawansowane systemy zabezpieczeń IT z elastycznymi opcjami wdrożenia, w tym sprzęt, oprogramowanie, urządzenia wirtualne oraz usługi ochrony (hostowane w środowisku cloud). Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób każda z rodzin naszych produktów może stawić czoła najpilniejszym wyzwaniom bezpieczeństwa, z którymi stykają się obecnie firmy. Przegląd systemów zabezpieczeń dla firm (PDF/eng.)Hybrid Cloud Security

Firma Trend Micro — globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa środowisk typu cloud i wirtualizacji — oferuje rozwiązania, zapewniające ochronę środowiska cloud, niezależnie od posiadanych platform i systemów.

  • Platforma Deep Security
    Zapewnia ochronę danych hostowanych w środowisku cloud oraz serwerów aplikacji przed aktualnymi, zaawansowanymi zagrożeniami.
    Zoptymalizuj ochronę serwerów fizycznych, wirtualnych i działających w środowisku cloud, a także komputerów wirtualnych.

Network Defense

Precyzyjne ataki są dostosowane w taki sposób, aby przeniknąć do danej sieci za pomocą socjotechnik oraz zagrożeń internetowych, które pokonują standardowe zabezpieczenia. Ochrona przed precyzyjnymi atakami wymaga indywidualnego rozwiązania Network Defense, wspieranego przez ochronę dopasowaną do potrzeb organizacji i jej środowiska komputerowego.

User Protection

Konsumeryzacja IT pozwala na większą produktywność oraz elastyczność pracowników mobilnych. Wystawia jednak dane firmy na zagrożenia związane z niezabezpieczonymi działaniami, które użytkownicy stale podejmują za pomocą różnych urządzeń.

Firma Trend Micro zamiast na urządzeniach pomaga skupić się na aktywnościach użytkowników, dzięki czemu zalety konsumeryzacji nie są okupione zbyt wysoką ceną.Przeanalizuj wyzwanie i wykorzystaj możliwości


Media społecznościowe

Połącz się z nami