Rozwiązanie Trend Micro Deep Discovery 100% skuteczności wykrywania naruszeń

Dowiedz się dlaczego

Deep Discovery oferuję najwyższą skuteczność ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami i oprogramowaniem wymuszającym okup

NSS Labs ostatnio przetestowało ostatnio 7 systemów wykrywania naruszeń na potrzeby raportu Breach Detection Systems Report. W tym roku Trend Micro osiągnęła wynik idealny — 100% wykrywalności naruszeń, w tym także prób ucieczki. Już 4 rok z rzędu rozwiązanie Deep Discovery jest zaliczane do grona „polecanych” systemów wykrywania naruszeń.

Rok po roku Trend Micro przewodzi sektorowi systemów wykrywania naruszeń, czym udowadnia, że Deep Discovery jest najlepiej chroni przed zaawansowanymi zagrożeniami i oprogramowaniem do wymuszania okupu.

Aby dowiedzieć się więcej, pobierz wyniki badań Trend Micro’s 2017 NSS Labs Breach Detection Systems Test.

Dzisiejsze zaawansowane zagrożenia są bardziej przebiegłe niż kiedykolwiek. Niezauważone przedostają się do Twojej sieci, często nie wzbudzając nawet podejrzeń. Szukają wszystkiego, co może być wartościowe.

Dlatego potrzebujesz Trend Micro™ Deep Discovery™. Technologia XGen™ zapewnia ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami w systemach różnej generacji — na wejściu, wyjściu i wewnątrz sieci. Niestandardowe środowisko piaskownicy i specjalne techniki uniemożliwiające ucieczkę sprawiają, że uniknięcie wykrycia jest niemal niemożliwe. To dlatego w raporcie 2017 NSS Labs Breach Detection System Trend Micro może pochwalić się 100% skutecznością wykrywania zagrożeń i zapobiegania ucieczkom.

Mapa wartości zabezpieczeń

Historia sukcesu

„Wielowarstwowa infrastruktura bezpieczeństwa daje bardzo wiele korzyści — od większej skuteczności i skalowalności po przekonanie, że nasze systemy i dane są dobrze chronione”.

Copyright © Trend Micro Incorporated. Wszelkie prawa zastrzeżone.